Projekt "Modernizacja kształcenia..."

 

Handlowcy i sprzedawcy na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Handlowcy i sprzedawcy na MTP w Poznaniu, 27-28 maja 2014W dniach 27 – 28 maja 2014r., klasa trzecia, druga uczęszczające do naszej szkołyi kształcące się w zawodzie technik handlowiec oraz sprzedawca udały się na wycieczkę zawodoznawczą do Poznania. Celem naszej wycieczki było zapoznanie się z działalnością Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Braliśmy udział w targach: Homelife Show, które odbyły się w Poznaniu od 28 do 30 maja 2014. Uczestnictwo w targach było okazją do zobaczenia, w jaki sposób funkcjonują firmy, jak zawierają umowy, z kim współpracują. Poznaliśmy się, historia targów, uczestniczyliśmy w prezentacji na temat oferty targów. Najwięcej emocji wzbudziło zapoznanie się z Poznań Congress Center. PCC to nowoczesne centrum kongresowe, wystawiennicze i widowiskowo-sportowe.

Zwiedziliśmy również Poznań, piękne Stare Miasto. Należy podkreślić, że wycieczka była bezpłatna. Została zrealizowana w ramach projektu „ Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce".

Joanna Wiercimak


 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej Galerii.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej, al. Jana Pawła II 3, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
  • dummy+48 33 87 66 418

  • dummy+48 33 87 66 418

  • dummy szkola@zsken.edu.pl

© 2023 Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej

Szukaj