KEN najlepszy w Polsce

KEN najlepszy w Polsce

14 marca 2014 w Oświęcimiu w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego odbyła się II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Sprawny w zawodzie technik technologii drewna". Najlepszymi okazali się uczniowie technikum technologii drewna w naszym Zespole...

Egzaminy zawodowe zakończone wielkim sukcesem!

Egzaminy zawodowe zakończone wielkim sukcesem!

Egzaminy zawodowe w technikach odbywają się w czerwcu. Składają się z dwóch części: pisemnej i praktycznej. Kto je zda, otrzymuje tytuł technika. Nasza szkoła jest bardzo dumna ze swoich uczniów i ich wspaniałych wyników. Podobnie jak w...

Mam zawód. Mam fantazję - wyniki

Mam zawód. Mam fantazję - wyniki

Mamy wyniki konkursu !!!! Dziewczyny z klasy III b Zasadniczej Szkoły Zawodowej zdobyły III miejsce w konkursie "Mam zawód. Mam fantazję", bardzo im gratulujemy!!! Uczennice zmagały sie z wiedzą teoretyczna, strzyżęniem, makijażem oraz stylizają...

Uroczyste zakończenie nauki w klasach maturalnych

Uroczyste zakończenie nauki w klasach maturalnych

25 kwietnia 2014 r. - najstarsza w powiecie szkoła ponadgimnazjalna (rok założenia 1897) wypuściła w dorosłe życie kolejną grupę fachowców, którzy podejmą pracę w zawodach, które od dziesiątków lat kształtowały pomyślność naszego...

 • KEN najlepszy w Polsce

  KEN najlepszy w Polsce

 • Egzaminy zawodowe zakończone wielkim sukcesem!

  Egzaminy zawodowe zakończone wielkim sukcesem!

 • Mam zawód. Mam fantazję - wyniki

  Mam zawód. Mam fantazję - wyniki

 • Uroczyste zakończenie nauki w klasach maturalnych

  Uroczyste zakończenie nauki w klasach maturalnych

Kontakt

Zespół Szkół
im. Komisji Edukacji Narodowej
w Kalwarii Zebrzydowskiej

al. Jana Pawła II 3
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel./fax 33 876 64 18
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Jesteś tutaj: Start