Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Aktualności

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Dyrektor Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze.

Szczegóły w BIP.

Klasa 2b tot i tor na wycieczce we Wrocławiu

Kl 2b technikum we Wrocławiu - 11-13 października 2017W dniach 11,12,13.10.2017r., klasa IIb czyli połączone siły technikum obsługi turystycznej i technikum organizacji reklamy wybrały się na wymarzoną wycieczkę do Wrocławia.

Wrocław leżący nad Odrą to cudowna stolica Dolnego Śląska o bogatej przeszłości, liczącej ponad 1000 lat. Jest to jedno z najciekawszych, a przy tym najpiękniejszych miast w Polsce. Wrocław zachwyci każdego, tak też było i z nami.

Czytaj więcej: Klasa 2b tot i tor na wycieczce we Wrocławiu

Jesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych i Finał Licealiady Powiatu Wadowickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

jesiennebiegiprzelajoweJesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych:

Dnia 27.09.2017 r. w naszej szkole odbyły się Jesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych. Dystans dla dziewczyn wynosił 1000 m, dla chłopców 1500 m.

Czytaj więcej: Jesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych i Finał Licealiady Powiatu Wadowickiego w...

Klasa I c TOR na wycieczce

klasa 1c tor na wycieczceW piątek szóstego października klasa I c Technikum Organizacji Reklamy wybrała się na wycieczkę. Plany integracji na paintball-u niestety zniweczyła pogoda. Jednak nie zrezygnowaliśmy z wyjazdu.

Ponieważ już wrzesień był bardzo kapryśny co do aury, mieliśmy przygotowany plan awaryjny, z którego skorzystaliśmy. I może nie było tyle atrakcji ile gwarantował paintball i rywalizacja w terenie ale i tak jesteśmy zadowoleni.

Czytaj więcej: Klasa I c TOR na wycieczce

Jubileusz 120-lecia Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Jubileusz 120-lecia KEN30 września 2017 roku Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej przeżywał niezwykły dzień - jubileusz 120-lecia. Oficjalne uroczystości rozpoczęły się o godzinie 12:00, od mszy świętej w bazylice ojców Bernardynów. Przewodniczył jej biskup o. Damian Muskus, który w homilii podkreślił, że relacja Jezusa z uczniami to doskonały wzór więzi między pedagogiem a wychowankami.

Czytaj więcej: Jubileusz 120-lecia Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Wakacyjne staże

wakacyjnestaze2017Uczniowie naszej szkoły mieli okazję brać udział w wakacyjnym stażu zawodowym, dzięki któremu nabyli praktycznego doświadczenia w swoim zawodzie. Pomimo, że był to okres wakacji chętnych nie brakowało. Każdy z profili odbył staż w wybranych przedsiębiorstwach m.in.: Hotel "Pod Różą", Markat, Mebloform itd.

Czytaj więcej: Wakacyjne staże

Zagraniczne praktyki zawodowe moją życiową szansą - rozpoczynamy !!!

FE Wiedza Edukacja Rozwoj 1

 Drodzy Uczniowie,

rozpoczynamy rekrutację na praktyki zawodowe w Wiedniu w ramach realizowanego projektu POWER VET Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji oraz formularzem zgłoszeniowym, który dostępny jest również u koordynatora projektu p. Tomasza Jurka.

Czytaj więcej: Zagraniczne praktyki zawodowe moją życiową szansą - rozpoczynamy !!!

„Zagraniczne praktyki zawodowe moją życiową szansą”

katedrawMedolanieWniosek „Zagraniczne praktyki zawodowe moją życiową szansą” złożony przez Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej został zatwierdzony z listy rezerwowej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i szkolenie zawodowe i otrzymał dofinansowanie z projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 87 430,00 EURO.

Czytaj więcej: „Zagraniczne praktyki zawodowe moją życiową szansą”

Jesteś tutaj: Start Aktualności