Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Aktualności

Informacja o wynikach naboru na wolne kierownicze stanowisko urządnicze

Informujemy, iż proces rekrutacji na stanowisko główny księgowy w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej (ogłoszenie o wolnym stanowisku z dnia 23.11.2017r) został rozstrzygnięty.

Szczegóły w BIP.

Wynik procesu rekrutacji ogłoszono dnia 11.12.2017r

„Per aspera ad astra”

Talenty2017 WadowiceTak brzmi życiowe motto naszej uczennicy z klasy II technikum Katarzyny Moskały, która 30 listopada odniosła swój życiowy sukces artystyczny na deskach Wadowickiego Domu Kultury otrzymując nominację w kategorii wokalnej w ramach przeglądu artystycznego Talenty 2017.

Czytaj więcej: „Per aspera ad astra”

Mamy nowy samorząd uczniowski

W wyniku przeprowadzonego wśród młodzieży głosowania nową przewodniczącą samorządu uczniowskiego została uczennica klasy 2b Technikum Ilona Pająk.

Czytaj więcej: Mamy nowy samorząd uczniowski

Odpowiedzialność karna, cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci.

21 listopada 2017 roku uczniowie klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu z asp. sztabowy Małgorzatą Hombesch z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Tematem zajęć była odpowiedzialność karna młodzieży oraz różnica między przestępstwem, a wykroczeniem. Następnym szeroko omówionym zagadnieniem była cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci.

Czytaj więcej: Odpowiedzialność karna, cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci.

Dzisiaj Wiedeń, jutro Mediolan

Wieden 2017Ależ ten czas szybko mija …. Grupa 20 uczniów naszej szkoły pod opieką mgr Magdaleny Żarnowskiej oraz mgr Anety Targosz znajduje się właśnie na półmetku swojego pobytu w Wiedniu, gdzie od 13 listopada br. doskonalą swoje umiejętności praktyczne w ramach szkolnego projektu „Zagraniczne praktyki zawodowe moją życiową szansą” z funduszy projektów Power VET - Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2010 w IV osi priorytetowej Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa.

Czytaj więcej: Dzisiaj Wiedeń, jutro Mediolan

Ogłoszenie o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze

Dyrektor Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - główny księgowy.

Szczegóły w BIP.

Międzynarodowy Konkurs Stolarski Sopron 2017

Examination task  3D drawing 001W dniach 15 – 17 listopada br. w uroczym węgierskim mieście – Sopron – odbył się Międzynarodowy Konkurs Stolarski uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w którym wzięło udział 15 zespołów trzyosobowych z 4 krajów: Węgier, Słowacji, Czech oraz Polski.

A skoro międzynarodowa ranga konkursu, organizatorzy nie wyobrażali go sobie bez udziału uczniów naszej szkoły, która, jak okazało się później, jest dobrze znana poza granicami kraju. Z tego też względu było nam niezmiernie miło stanąć w szranki z rówieśnikami z innych europejskich krajów i wykazać się swoimi praktycznymi umiejętnościami na międzynarodowej arenie.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Konkurs Stolarski Sopron 2017

Turniej tenisa stołowego.

W dniu 20.11.2017 rok w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego o mistrzostwo szkoły.

Pierwsze miejsce zajęła Ilona Pająk z klasy II B T, drugie miejsce zajęła Patrycja Malinowska z klasy II B T, trzecie miejsce zajęła Natalia Żurek z klasy I B T.

Życzymy naszym koleżanka dalszych sukcesów w kolejnym etapie turnieju.

Jesteś tutaj: Start Aktualności