Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Aktualności

Wielki sukces Kariny Zawilskiej - zdobyła indeks WSTiE

Karina Zawilska laureatką ImiejscaDnia 16.03.2018r.,odbył się II etap ogólnopolskiego konkursu wiedzy organizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, obejmujący obszar hotelarsko - geograficzny w ramach projektu " Uwolnij wyobraźnię". Naszą szkołę reprezentowały 3 osoby, wyłonione po pierwszym etapie, który odbył się 28.02.2018r. Karina Zawilska, Klaudia Pająk, Monika Zajączkowska , uczennice klasy IVC Technikum Obsługi Turystycznej.

Czytaj więcej: Wielki sukces Kariny Zawilskiej - zdobyła indeks WSTiE

VI edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna"

Sprawny w zawodzie technik technologii drewna i stolarz 20188 i 9 marca 2018r. w Oświęcimiu w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego odbyła się VI edycja ogólnopolskiego, a zarazem XXI edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna". Po raz pierwszy odbywał się równolegle I ogólnopolski konkurs sprawny w zawodzie parkieciarz organizowany przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy.

Adam Oliwa z kl. III a został najlepszym w Polsce parkieciarzem wśród uczniów technikum oraz zajął V miejsce jako sprawny w zawodzie technik technologii drewna. Wśród najlepszych krajowych stolarzy znalazł się Sławomir Kania Z kl. II a zdobywając III miejsce.

Czytaj więcej: VI edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna"

Dni Innych Narodów

Dni Innych Narodów to coroczne wydarzenie organizowane w naszej szkole, którego celem jest poznanie kultury, sztuki i obyczajów wybranych krajów niemiecko i anglojęzycznych.W tym roku impreza ta przyjęła formę wyjątkowej lekcji, na którą organizatorzy zarosili całą społeczność szkolną.

Czytaj więcej: Dni Innych Narodów

Ogłoszenie o wynikach naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze

Informujemy, iż proces rekrutacji na stanowisko główny księgowy w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej (ogłoszenie o wolnym stanowisku z dnia 20.02.2018r) został rozstrzygnięty.

Szczegóły w BIP.

Wynik procesu rekrutacji ogłoszono dnia 07.03.2018r

Zagraniczne praktyki zawodowe – Wiedeń 2017

wieden2017 11Niezmiernie bogaty w wydarzenia kalendarz pracy naszej szkoły sprawił, iż dopiero dziś prezentujemy niezapomniany pobyt naszych uczniów w Wiedniu, gdzie od 13 listopada do 2 grudnia 2017 odbywali zagraniczną praktykę zawodową.

Czytaj więcej: Zagraniczne praktyki zawodowe – Wiedeń 2017

Witojcie w Zwardoniu

zwardon2a2018 1W dniu 1 do 3 lutego 2018 klasa II A technikum wyruszyła na długo oczekiwaną wycieczkę z docelową bazą w pięknym Zwardoniu. Wyjechaliśmy w czwartek przed południem. W połowie podróży przystanek: Węgierska Górka, a następnie Milówka.

Czytaj więcej: Witojcie w Zwardoniu

AKCJA KRWIODAWSTWA w KEN- ie

akcjakrwiodawstwa012018W dniu 30 stycznia 2018 roku odbyła się w naszej szkole kolejna AKCJA KRWIODAWSTWA.

Chętnych do oddania krwi nie brakowało. Zarejestrowanych zostało prawie 40 osób, niestety część z tych osób tym razem nie mogła oddać krwi.

Czytaj więcej: AKCJA KRWIODAWSTWA w KEN- ie

Szkolna gala Talenty 2017

galaTalenty2017 120 grudnia 2017 odbyła w naszej szkole uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień uczniom biorącym udział w corocznym przeglądzie talentów artystycznych. To już po raz 8 w historii naszej szkoły. Ależ ten czas leci.

Czas leci, ale młodzież wciąż pozytywnie zaskakuje. W tegorocznej edycji przeglądu wzięło udział blisko 25 osób w różnych kategoriach artystycznych. Poziom prac i występów stał na bardzo wysokim poziomie.

Czytaj więcej: Szkolna gala Talenty 2017

Jesteś tutaj: Start Aktualności