Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Klasa I c TOR na wycieczce

klasa 1c tor na wycieczceW piątek szóstego października klasa I c Technikum Organizacji Reklamy wybrała się na wycieczkę. Plany integracji na paintball-u niestety zniweczyła pogoda. Jednak nie zrezygnowaliśmy z wyjazdu.

Ponieważ już wrzesień był bardzo kapryśny co do aury, mieliśmy przygotowany plan awaryjny, z którego skorzystaliśmy. I może nie było tyle atrakcji ile gwarantował paintball i rywalizacja w terenie ale i tak jesteśmy zadowoleni.

Mieliśmy okazję odwiedzić Ogród Doświadczeń w Krakowie. Były osoby, które w godzinę zrozumiały więcej niż na niejednej lekcji fizyki w szkole, część świetnie radziła sobie z wyjaśnieniem zjawisk, które były przeprowadzane, inni angażowali się w wykonywanie ich. Niektóre doświadczenia dały możliwość dobrej zabawy, czego dowodem są zdjęcia zamieszczone poniżej.

W drodze do kina zatrzymaliśmy się przy Tauron Arenie – robi wrażenie.

Naszą wycieczkę zakończyła - komedia romantyczna, wybór filmu należał do dziewczyn, dlatego następnym razem to chłopaki zdecydują na co idziemy (oczywiście coś rozsądnego).

Korki w drodze powrotnej pozwoliły na wyłonienie reprezentacji klasy do walki w konkursie szkolnym TALENTY – wokal (miejmy nadzieję, że dziewczyny nie stracą odwagi).

Wycieczka pozwoliła nam się lepiej poznać, wiemy co nieco o gustach co do muzyki, filmu i sposobu spędzania wolnego czasu społeczności klasowej. Jeszcze kilka wyjazdów i będziemy mogli tak dobrać atrakcje na wycieczkach, aby każdy był zadowolony.

 


 Zdjęcia z wycieczki możecie obejrzeć w naszej galerii.

 

Jesteś tutaj: Start Aktualności Wycieczki Klasa I c TOR na wycieczce