Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Sport w szkole

Jesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych i Finał Licealiady Powiatu Wadowickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

jesiennebiegiprzelajoweJesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych:

Dnia 27.09.2017 r. w naszej szkole odbyły się Jesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych. Dystans dla dziewczyn wynosił 1000 m, dla chłopców 1500 m.

Czytaj więcej: Jesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych i Finał Licealiady Powiatu Wadowickiego w...

Jesteśmy trzecią drużyną Małopolski w piłce nożnej

mmwpn2017 2mW rozegranym w dniu 14.06.2017 finale wojewódzkim w piłce nożnej nasza szkoła odniosła wielki sukces zajmując III miejsce w turnieju.

Już w pierwszym meczu nasza drużyna spisała się znakomicie pokonując faworyzowany zespół Tarnowa 2:0.

Czytaj więcej: Jesteśmy trzecią drużyną Małopolski w piłce nożnej

Sportowe sukcesy uczniów KENa

31 maja w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Curie-Skłodowskiej w Andrychowie odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Uczestnicy walczyli o tytuł mistrza powiatu wadowickiego. Pierwsze miejsce zajął uczeń klasy IIIa technikum Dominik Skliniorz, który w wyciskaniu sztangi leżąc, podniósł 150kg.

Czytaj więcej: Sportowe sukcesy uczniów KENa

Jesienne biegi przełajowe o mistrzostwo szkoły

Jesienne biegi przełajowe o mistrzostwo szkołyW dniu 22.09.2016 r. w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się zawody w jesiennych biegach przełajowych o Mistrzostwo Szkoły. Dziewczęta startowały na dystansie 1000 metrów, chłopcy na dystansie 1500 metrów.

Czytaj więcej: Jesienne biegi przełajowe o mistrzostwo szkoły

Największy sukces naszego ucznia w biegach wojewódzkich

Tobiasz Skupień brązowym medalistą Wojewódzkich Biegów PrzełajowychDnia 22.04.2016 roku odbyły się wojewódzkie zawody w biegach przełajowych w Nowym Targu. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Weronika Sekuła z klasy 2cT, Angelina Sekuła z klasy 4a T,  oraz  Tobiasz Skupień z klasy 4a T.

Tobiasz osiągnął największy sukces, pobijając nowy rekord w historii szkoły, zdobywając 3 miejsce w całym województwie w swojej kategorii wiekowej. Angelina zdobyła miejsce 13.

Czytaj więcej: Największy sukces naszego ucznia w biegach wojewódzkich

Jesteś tutaj: Start Aktualności Aktualności sportowe