Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Sportowe sukcesy uczniów KENa

31 maja w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Curie-Skłodowskiej w Andrychowie odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Uczestnicy walczyli o tytuł mistrza powiatu wadowickiego. Pierwsze miejsce zajął uczeń klasy IIIa technikum Dominik Skliniorz, który w wyciskaniu sztangi leżąc, podniósł 150kg.

W klasyfikacji drużynowej pierwszą lokatę również zdobyła drużyna reprezentująca naszą szkołę. W jej składzie znaleźli się Paweł Bełza z kl. IIIa ZSZ, Dominik Skliniorz kl IIIa techSzymon Porzyckikl IIa technikum.

Sukces odniosły także uczennice technikum, które 1 czerwca brały udział w Ogólnopolskim Biegu na Groń Jana Pawła II. Zawodniczkipo zaciętej walce pokonałypozostałe uczestniczki biegu i zdobyły trzy pierwsze miejsca.:

 I - Paulina Wanciura kl IIIb technikum
II - Weronika Sekuła kl IIIb technikum
III - Natalia Kruk kl IIIc technikum

Mistrzostwo powiatu zdobyła drużyna szkoły w piłce nożnej, która w rozgrywkach wojewódzkich będzie reprezentować powiat wadowicki.

Cieszymy sie z sukcesów naszych sportowców, a ich nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy!

 

 

Jesteś tutaj: Start Aktualności Aktualności sportowe Sportowe sukcesy uczniów KENa