jesiennebiegiprzelajoweJesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych:

Dnia 27.09.2017 r. w naszej szkole odbyły się Jesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych. Dystans dla dziewczyn wynosił 1000 m, dla chłopców 1500 m.

I miejsce zajęli: Malina Ewa z klasy II A ZSZ oraz Bugara Dawid z klasy II A ZSZ.
II miejsce zdobyli Leńczowska Karolina z klasy II A ZSZ i Pułka Dominik z klasy IV B Technikum.
III miejsce: Dyduch Wioletta z klasy I A ZSZ oraz Brytan Arkadiusz z klasy II B ZSZ.

Finał Licealiady Powiatu Wadowickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych:

W Wadowicach dnia 4.10.2017 r. odbył się Finał Licealiady Powiatu Wadowickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Obie drużyny z naszej szkoły zajęły IV miejsca.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Aktualności sportowe Jesienne Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych i Finał Licealiady Powiatu Wadowickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych