Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Olimpiady i konkursy

Dobra passa uczniów TECHNIKUM ORGANIZACJI REKLAMY

logooppsosnowiec 1Kolejne dobre wieści napłynęły dzisiaj do Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dominika Spólnik, uczennica klasy II Technikum Organizacji Reklamy, zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zaprojektuj logo Ogniska”.

Czytaj więcej: Dobra passa uczniów TECHNIKUM ORGANIZACJI REKLAMY

Sukcesy w konkursie „MIESZKAM W BESKIDACH” 2016/2017

mieszkamwbeskidach2017 0I, II miejsce oraz nagroda dyrektora GOK w Świnnej dla uczniów z klasy TECHNIKUM ORGANIZACJI REKLAMY z Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie odnieśli sukcesy w XXIV EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MIESZKAM W BESKIDACH” 2016/2017 pod patronatem; Śląskiego Kuratora Oświaty, Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej: Sukcesy w konkursie „MIESZKAM W BESKIDACH” 2016/2017

Wielki sukces Kariny!

Karina konkursniem27 marca 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie odbył się etap Powiatowy Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Naszą szkołę reprezentowali finaliści etapu szkolnego: Karol Zwierzyński, Monika Zajączkowska oraz Karina Zawilska. Cała trójka z klasy III c T. Finalistką etapu powiatowego została Karina Zawilska, zdobywając trzecie miejsce w Konkursie.

Czytaj więcej: Wielki sukces Kariny!

XX jubileuszowa edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna"

Adam Penkała - laureat 2 miejsca16 i 17 marca 2017r. w Oświęcimiu w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego odbyła się V edycja ogólnopolskiego, a zarazem XX jubileuszowa edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna".

Czytaj więcej: XX jubileuszowa edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna"

IX Międzyszkolny Konkurs Literacki z Języka Angielskiego

konkursjang2017 220 marca 2017r. w ZSiPO im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się finał IX Międzyszkolnego Konkursu Literackiego z Języka Angielskiego. Uczniowie finaliści mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu treści wybranych lektur oraz zaprezentować informacje o przeczytanych artykułach. Uczniowie biorący udział w konkursie osiągnęli następujące wyniki:

Czytaj więcej: IX Międzyszkolny Konkurs Literacki z Języka Angielskiego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Olimpiady i konkursy