Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Olimpiady i konkursy

Międzynarodowy Konkurs Stolarski – Brno 2018

Międzynarodowy Konkurs Stolarski – Brno 2018W dniach 24-25 kwietnia 2018 uczniowie z Technikum Technologii Drewna z ZS im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Stolarskim w Republice Czeskiej, Brno 2018. Nasza szkoła została zaproszona przez ISS ze Slavkova u Brna do wzięcia udziału w/w konkursie podczas innego międzynarodowego konkursu stolarskiego organizowanego na Węgrzech w listopadzie ubiegłego roku. Wyjazd do Czech został w całości sfinansowany przez firmę MEBLOFORM z Kalwarii Zebrzydowskiej – wieloletniego partnera szkoły – któremu jesteśmy jak zawsze bardzo wdzięczni.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Konkurs Stolarski – Brno 2018

Konkurs - ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH

baner1
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie plastycznym związanym z zaprojektowaniem znaczka pocztowego.

ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH

Czyli jak my, jako uczniowie, możemy się przyczynić do zwrócenia powszechnej uwagi na sposoby ratowania klimatu? Jak dotrzeć do tych, którzy sami tej wiedzy nie poszukują?

Czytaj więcej: Konkurs - ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH

X Międzyszkolny Konkurs Literacki z Języka Angielskiego

X Międzyszkolny Konkurs Literacki z Języka AngielskiegoPodsumowując występ naszych uczniów dłonie same składają się do braw. Prosimy spojrzeć:

II miejsce - Norbert Setla III A Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZS im. KEN
III miejsce - Mikołaj Lenik II B Technikum ZS im. KEN
IV miejsce - Aleksandra Rumińska III B Technikum ZS im. KEN

Czytaj więcej: X Międzyszkolny Konkurs Literacki z Języka Angielskiego

Wielki sukces Kariny Zawilskiej - zdobyła indeks WSTiE

Karina Zawilska laureatką ImiejscaDnia 16.03.2018r.,odbył się II etap ogólnopolskiego konkursu wiedzy organizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, obejmujący obszar hotelarsko - geograficzny w ramach projektu " Uwolnij wyobraźnię". Naszą szkołę reprezentowały 3 osoby, wyłonione po pierwszym etapie, który odbył się 28.02.2018r. Karina Zawilska, Klaudia Pająk, Monika Zajączkowska , uczennice klasy IVC Technikum Obsługi Turystycznej.

Czytaj więcej: Wielki sukces Kariny Zawilskiej - zdobyła indeks WSTiE

VI edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna"

Sprawny w zawodzie technik technologii drewna i stolarz 20188 i 9 marca 2018r. w Oświęcimiu w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego odbyła się VI edycja ogólnopolskiego, a zarazem XXI edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna". Po raz pierwszy odbywał się równolegle I ogólnopolski konkurs sprawny w zawodzie parkieciarz organizowany przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy.

Adam Oliwa z kl. III a został najlepszym w Polsce parkieciarzem wśród uczniów technikum oraz zajął V miejsce jako sprawny w zawodzie technik technologii drewna. Wśród najlepszych krajowych stolarzy znalazł się Sławomir Kania Z kl. II a zdobywając III miejsce.

Czytaj więcej: VI edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna"

Jesteś tutaj: Start Aktualności Olimpiady i konkursy