Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Projekt "Modernizacja kształcenia ..."

Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej szkołą popularyzującą kształcenie zawodowe

   Zespół  Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej  jest szkołą z ponad 117 – letnią tradycją kształcenia zawodowego, odznaczoną w 2007r. Złotym Medalem im. Jana Kilińskiego za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego. Posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, warsztaty szkolne, profesjonalnie wyposażone pracownie oraz doświadczonych nauczycieli. Dysponuje trzema pracowniami   komputerowymi z dostępem do Internetu, skomputeryzowaną biblioteką i czytelnią oraz pracownią językową.

Czytaj więcej: Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej szkołą popularyzującą kształcenie zawodowe

Ogłoszenie o rekrutacji na kurs operatora wózków widłowych

Kalwaria Zebrzydowska, dnia 9.03.2015r

                                                        

Ogłoszenie o rekrutacji na kurs operatora wózków widłowych wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych organizowanegow ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”

Czytaj więcej: Ogłoszenie o rekrutacji na kurs operatora wózków widłowych

Ogłoszenie o rekrutacji na kurs kosmetyczny, wizażu i stylizacji paznokci

Kalwaria Zebrzydowska, dnia 9.03.2015r.

Ogłoszenie o rekrutacji na kurs kosmetyczny, wizażu i stylizacji paznokci organizowanego w ramach projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”

Czytaj więcej: Ogłoszenie o rekrutacji na kurs kosmetyczny, wizażu i stylizacji paznokci

Wycieczka klas Technikum Organizacji Reklamy do telewizji

Wycieczka do Telewizji KrakówW dniu 5 czerwca 2014r. uczniowie klasy pierwszej i drugiej Technikum kształcącego w zawodzie technik organizacji reklamy wraz z opiekunami – Joanną Wiercimak, Lucyną Hank-Łopatą i Magdaleną Żarnowską odbyli staż - wizytę zawodoznawczą w Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Krakowie, realizowaną w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce".

Przy wejściu przywitał nas pan Roman Barbasz, który oprowadzał nas po TVP. Na początku opowiedział nam krótką historię związaną z budynkiem telewizji. Na własne oczy zobaczyliśmy studio Kroniki Krakowskiej. Ten program informacyjny nadawany jest od 1966 roku.

Czytaj więcej: Wycieczka klas Technikum Organizacji Reklamy do telewizji

Wycieczka zawodoznawcza do Wrocławia

wroclaw2014Dnia 29 maja 2014 roku odbyła się wycieczka zawodoznawcza do Wrocławia. Zbiórka uczestników wycieczki została zapowiedziana na szkolnym parkingu na godzinę 7:30. Na wycieczkę pojechały dwie klasy o profilu ekonomicznym, I B Technikum oraz II B Technikum, a także dwóch opiekunów. Podróż trwała ponad 4 godziny, z jedną przerwą w trasie. O godzinie 13 dotarliśmy na miejsce, zabraliśmy ze sobą najważniejsze rzeczy i poszliśmy w stronę wrocławskiego rynku na obiad.

Czytaj więcej: Wycieczka zawodoznawcza do Wrocławia

Jesteś tutaj: Start Aktualności Projekt "Modernizacja kształcenia ..."