Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Uroczystości i wydarzenia szkolne

Dni Innych Narodów

Dni Innych Narodów to coroczne wydarzenie organizowane w naszej szkole, którego celem jest poznanie kultury, sztuki i obyczajów wybranych krajów niemiecko i anglojęzycznych.W tym roku impreza ta przyjęła formę wyjątkowej lekcji, na którą organizatorzy zarosili całą społeczność szkolną.

Czytaj więcej: Dni Innych Narodów

Zagraniczne praktyki zawodowe – Wiedeń 2017

wieden2017 11Niezmiernie bogaty w wydarzenia kalendarz pracy naszej szkoły sprawił, iż dopiero dziś prezentujemy niezapomniany pobyt naszych uczniów w Wiedniu, gdzie od 13 listopada do 2 grudnia 2017 odbywali zagraniczną praktykę zawodową.

Czytaj więcej: Zagraniczne praktyki zawodowe – Wiedeń 2017

AKCJA KRWIODAWSTWA w KEN- ie

akcjakrwiodawstwa012018W dniu 30 stycznia 2018 roku odbyła się w naszej szkole kolejna AKCJA KRWIODAWSTWA.

Chętnych do oddania krwi nie brakowało. Zarejestrowanych zostało prawie 40 osób, niestety część z tych osób tym razem nie mogła oddać krwi.

Czytaj więcej: AKCJA KRWIODAWSTWA w KEN- ie

Szkolna gala Talenty 2017

galaTalenty2017 120 grudnia 2017 odbyła w naszej szkole uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień uczniom biorącym udział w corocznym przeglądzie talentów artystycznych. To już po raz 8 w historii naszej szkoły. Ależ ten czas leci.

Czas leci, ale młodzież wciąż pozytywnie zaskakuje. W tegorocznej edycji przeglądu wzięło udział blisko 25 osób w różnych kategoriach artystycznych. Poziom prac i występów stał na bardzo wysokim poziomie.

Czytaj więcej: Szkolna gala Talenty 2017

Odpowiedzialność karna, cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci.

21 listopada 2017 roku uczniowie klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu z asp. sztabowy Małgorzatą Hombesch z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Tematem zajęć była odpowiedzialność karna młodzieży oraz różnica między przestępstwem, a wykroczeniem. Następnym szeroko omówionym zagadnieniem była cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci.

Czytaj więcej: Odpowiedzialność karna, cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Uroczystości i wydarzenia szkolne