Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Uroczystości i wydarzenia szkolne

Odpowiedzialność karna, cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci.

21 listopada 2017 roku uczniowie klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu z asp. sztabowy Małgorzatą Hombesch z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Tematem zajęć była odpowiedzialność karna młodzieży oraz różnica między przestępstwem, a wykroczeniem. Następnym szeroko omówionym zagadnieniem była cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci.

Czytaj więcej: Odpowiedzialność karna, cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci.

Dzisiaj Wiedeń, jutro Mediolan

Wieden 2017Ależ ten czas szybko mija …. Grupa 20 uczniów naszej szkoły pod opieką mgr Magdaleny Żarnowskiej oraz mgr Anety Targosz znajduje się właśnie na półmetku swojego pobytu w Wiedniu, gdzie od 13 listopada br. doskonalą swoje umiejętności praktyczne w ramach szkolnego projektu „Zagraniczne praktyki zawodowe moją życiową szansą” z funduszy projektów Power VET - Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2010 w IV osi priorytetowej Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa.

Czytaj więcej: Dzisiaj Wiedeń, jutro Mediolan

Akademia z okazji Święta Niepodległości

13 listopada 2017 r. w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie klas II b i IVc Technikum przygotowali montaż literacko - muzyczny ukazujący drogę jaką przebył naród polski walcząc o niepodległość.

 

IX Powiatowe Zawody w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

8 listopada 2017 w Zespole Szkół im. KEN odbyły się IX POWIATOWE ZAWODY W UDZIELANIU POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ, których organizatorem był mgr J. Dąbrowski oraz ratownicy medyczni, członkowie Służby Maltańskiej, a jednocześnie pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Oświęcimiu.

Czytaj więcej: IX Powiatowe Zawody w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Przekazanie nagrody dla PKS "Św. Józef"

przekaznagrodydlapksswjozefW roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła brała udział w konkursie na kampanię społeczną DRUGIE ŻYCIE W MAŁOPOLSCE.

W czerwcu nastąpiło wyłonienie zwycięskiej szkoły. Zostaliśmy LAUREATAMI kampanii DRUGIE ŻYCIE w MAŁOPOLSCE!!! W ramach nagrody otrzymaliśmy czek na kwotę 1000 zł, który mieliśmy przekazać na wybrany przez nas cel.

Wybraliśmy wsparcie działań Parafialnego Klubu Sportowego "Święty Józef".

Czytaj więcej: Przekazanie nagrody dla PKS "Św. Józef"

Jesteś tutaj: Start Aktualności Uroczystości i wydarzenia szkolne