Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Uroczystości i wydarzenia szkolne

Jubileusz 120-lecia Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Jubileusz 120-lecia KEN30 września 2017 roku Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej przeżywał niezwykły dzień - jubileusz 120-lecia. Oficjalne uroczystości rozpoczęły się o godzinie 12:00, od mszy świętej w bazylice ojców Bernardynów. Przewodniczył jej biskup o. Damian Muskus, który w homilii podkreślił, że relacja Jezusa z uczniami to doskonały wzór więzi między pedagogiem a wychowankami.

Czytaj więcej: Jubileusz 120-lecia Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Wakacyjne staże

wakacyjnestaze2017Uczniowie naszej szkoły mieli okazję brać udział w wakacyjnym stażu zawodowym, dzięki któremu nabyli praktycznego doświadczenia w swoim zawodzie. Pomimo, że był to okres wakacji chętnych nie brakowało. Każdy z profili odbył staż w wybranych przedsiębiorstwach m.in.: Hotel "Pod Różą", Markat, Mebloform itd.

Czytaj więcej: Wakacyjne staże

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

zakończenie roku szkolnego 2016/2017W dniu 23 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W tym dniu żegnaliśmy także absolwentów III klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Podczas uroczystości  dyrektor szkoły mgr Barbara Pająk wręczyła wyróżnionym uczniom nagrody za osiągnięte wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły oraz udział w konkursach i zawodach sportowych..

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Kampania DRUGIE ŻYCIE w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej

KampaniaDRUGIEZycie podsumowaniaDo końca maja szkoła, która przystąpiła do kampanii społecznej Drugie Życie, musi podsumować swoje działania. U nas we wtorek - 17 maja zorganizowaliśmy spotkanie, które było przeglądem wyzwań, których się podjęliśmy. Jedne były łatwiejsze, drugie wymagały zdecydowanie więcej zaangażowania. Na pewno wszystkie przyniosły nam bardzo dużo satysfakcji.

Czytaj więcej: Kampania DRUGIE ŻYCIE w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej

Młodzież uczestnicząca w kampanii społecznej Drugie Życie w Centrum Medycznym Warmuz w Kalwarii Zebrzydowskiej

1 DSCN3050Wprawdzie działania w ramach kampanii społecznej Drugie Życie, które prowadzone są w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej powoli dobiegają końca, jednak pomysły młodzież ma coraz to nowe. Na przykład 11 maja 2017 roku postanowili z informacją o kampanii dotrzeć do osób, które być może szybciej zatrzymają się nad tematem transplantologii i zastanowią się dlaczego ktoś tak naprawdę o tym mówi, jakie to może mieć kiedyś znaczenie dla nich samych, dla ich bliskich a może dla MOICH bliskich?

Czytaj więcej: Młodzież uczestnicząca w kampanii społecznej Drugie Życie w Centrum Medycznym Warmuz w Kalwarii...

Jesteś tutaj: Start Aktualności Uroczystości i wydarzenia szkolne