Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Uroczystości i wydarzenia szkolne

Pożegnanie dyrektor mgr Barbary Pająk ze szkołą

pozegnanieBPajakzeszkola2018 2

Dostojni goście, Szanowni Rodzice, Drodzy nauczyciele,
pracownicy administracji i obsługi
i Wy – najważniejsi dzisiaj – uczniowie

Czytaj więcej: Pożegnanie dyrektor mgr Barbary Pająk ze szkołą

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

zakrokszk20172018 122 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Dla szkoły był to dzień szczególny, ponieważ uroczystość ta została połączona z pożegnaniem przechodzącej na emeryturę mgr Barbary Pająk - dyrektora szkoły.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Mediolan 2018

Mediolan maj 2018Drodzy sympatycy naszej szkoły - od niedzieli 29 kwietnia 4 naszych uczniów przebywa na praktyce zawodowej w ramach międzynarodowego projektu Woodual Project Milan 2018. Kamil, Adam i Artur to uczniowie 3 klasy technikum technologii drewna, zaś Norbert w tym roku ukończy zasadniczą szkołę zawodową w zawodzie stolarz. Do projektu zostaliśmy zaproszeni przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli z siedzibą w Warszawie. We współpracy z panią Joanną Oleńską z OIGPM w bardzo krótkim czasie udało się nam dograć wszelkie, nawet najmniejsze szczegóły, za co bardzo dziękujemy.

Czytaj więcej: Mediolan 2018

Pożegnanie maturzystów

pożegnanie maturzystów 2018 127 kwietnia 2018 r. pożegnaliśmy kolejny rocznik naszych absolwentów. Życzenia kończącym w tym roku edukację w Technikum złożyła pani dyrektor Barbara Pająk, przewodniczący Rady Rodziców pan Jan Gniadek oraz wychowawczyni klasy IV b pani Barbara Olesińska.

Czytaj więcej: Pożegnanie maturzystów

Nasi uczniowie nie boją się Ekstremalnych wyborów

Ekstremalna Droga Krzyżowa 2018„Droga (pięknego) życia.” - pod takim hasłem w tym roku wielu pątników ruszyło na trasy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

Czym jest Ekstremalna Droga Krzyżowa? Ekstremalna, bo trzeba pokonać trasę minimum 40 km w nocy. Samotnie lub w skupieniu. Bez rozmów i pikników. Musi boleć, byś opuścił swoją strefę komfortu i powiedział Bogu: jestem tutaj nie dlatego, że masz coś dla mnie zrobić, jestem, bo chcę się z Tobą spotkać.

Czytaj więcej: Nasi uczniowie nie boją się Ekstremalnych wyborów

Jesteś tutaj: Start Aktualności Uroczystości i wydarzenia szkolne