Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Uczniowie

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017

Przewodnicząca Szkoły:
Justyna Kozik kl. III c T

Czytaj więcej: Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017

XIII finał Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości

W dniach 5-6 marca 2015r. odbył się w Rzeszowie, na Wydziale  Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, finał XIII edycji konkursu. Nasza uczennica Beata Cora z kl. IV b Technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista  znalazła się w finale zajmując 8 miejsce !

W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła po raz kolejny zgłosiła swój udział w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości. Ideą konkursu jest rozwijanie wśród uczniów zainteresowania problematyką współczesnej rachunkowości, upowszechnienie sposobu korzystania z informacji kodowanej przez specyficzny język ewidencji działalności gospodarczej oraz podniesienie poziomu nauczania rachunkowości.

Czytaj więcej: XIII finał Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

IMG 0486 800x600W dniu 17 grudnia 2014 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Papieża Jana Pawła II w Wadowicach odbyła się uroczystość wręczenia uczniom szkół ponadgimnazjalnych z powiatów oświęcimskiego, suskiego i wadowickiego stypendiów Prezesa Rady Ministrów oraz stypendium Ministra Edukacji Narodowej. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymało 37 uczniów, którzy uzyskali najwyższą w danej szkole średnią ocen oraz promocję z wyróżnieniem lub osiągnęli wybitne wyniki w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy lub dyscyplinie sportowej. Natomiast stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymała jedna uczennica z powiatu oświęcimskiego za liczne osiągnięcia sportowe na szczeblu krajowym.

Czytaj więcej: Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Odsłonięcie pomnika Jana Pawła II w Wilnie

Wilno-ospbienkowkaPatryk Sergiel uczeń klasy II Liceum Ogólnokształcącego jest członkiem Młodzieżowej Orkiestry OSP Bieńkówka. 15 maja wyjechał wraz z Orkiestrą do Wilna na uroczystość odsłonięcia pomnika na zaproszenie pani dyrektor Janiny Wysockiej z polskiego Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie.

W uroczystościach brali udział reprezentanci polskich i litewskich szkół noszących im. Jana Pawła II, przedstawiciele polskich i lokalnych władz oraz rodzice uczniów tej szkoły. Orkiestra swoją grą zachwyciła i mocno wzruszyła zebranych na uroczystości. Patryk grał na trąbce i godnie reprezentował naszą szkołę.

Czytaj więcej: Odsłonięcie pomnika Jana Pawła II w Wilnie

Konkurs fotograficzny "Arabskie impresje"

Arabska impresja

W naszej szkole rozpoczęło działalność fotograficzne atelier.

 

Aby zainaugurować jego działalność, postanowiliśmy ogłosić konkurs fotograficzny, którego tematem są "Arabskie Impresje".

Konkurs jest adresowany do wszystkich uczniów Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej.

Liczy się inwencja - np. możesz być modelem i upodobnić się do Sindbada lub modelką stylizowaną na Szeherezadę.

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny "Arabskie impresje"

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów