Zespół Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej

Olimpiady i konkursy

Wielki sukces Kariny Zawilskiej - zdobyła indeks WSTiE

Karina Zawilska laureatką ImiejscaDnia 16.03.2018r.,odbył się II etap ogólnopolskiego konkursu wiedzy organizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, obejmujący obszar hotelarsko - geograficzny w ramach projektu " Uwolnij wyobraźnię". Naszą szkołę reprezentowały 3 osoby, wyłonione po pierwszym etapie, który odbył się 28.02.2018r. Karina Zawilska, Klaudia Pająk, Monika Zajączkowska , uczennice klasy IVC Technikum Obsługi Turystycznej.

Czytaj więcej: Wielki sukces Kariny Zawilskiej - zdobyła indeks WSTiE

VI edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna"

Sprawny w zawodzie technik technologii drewna i stolarz 20188 i 9 marca 2018r. w Oświęcimiu w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego odbyła się VI edycja ogólnopolskiego, a zarazem XXI edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna". Po raz pierwszy odbywał się równolegle I ogólnopolski konkurs sprawny w zawodzie parkieciarz organizowany przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy.

Adam Oliwa z kl. III a został najlepszym w Polsce parkieciarzem wśród uczniów technikum oraz zajął V miejsce jako sprawny w zawodzie technik technologii drewna. Wśród najlepszych krajowych stolarzy znalazł się Sławomir Kania Z kl. II a zdobywając III miejsce.

Czytaj więcej: VI edycja Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna"

„Per aspera ad astra”

Talenty2017 WadowiceTak brzmi życiowe motto naszej uczennicy z klasy II technikum Katarzyny Moskały, która 30 listopada odniosła swój życiowy sukces artystyczny na deskach Wadowickiego Domu Kultury otrzymując nominację w kategorii wokalnej w ramach przeglądu artystycznego Talenty 2017.

Czytaj więcej: „Per aspera ad astra”

Międzynarodowy Konkurs Stolarski Sopron 2017

Examination task  3D drawing 001W dniach 15 – 17 listopada br. w uroczym węgierskim mieście – Sopron – odbył się Międzynarodowy Konkurs Stolarski uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w którym wzięło udział 15 zespołów trzyosobowych z 4 krajów: Węgier, Słowacji, Czech oraz Polski.

A skoro międzynarodowa ranga konkursu, organizatorzy nie wyobrażali go sobie bez udziału uczniów naszej szkoły, która, jak okazało się później, jest dobrze znana poza granicami kraju. Z tego też względu było nam niezmiernie miło stanąć w szranki z rówieśnikami z innych europejskich krajów i wykazać się swoimi praktycznymi umiejętnościami na międzynarodowej arenie.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Konkurs Stolarski Sopron 2017

Dobra passa uczniów TECHNIKUM ORGANIZACJI REKLAMY

logooppsosnowiec 1Kolejne dobre wieści napłynęły dzisiaj do Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dominika Spólnik, uczennica klasy II Technikum Organizacji Reklamy, zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zaprojektuj logo Ogniska”.

Czytaj więcej: Dobra passa uczniów TECHNIKUM ORGANIZACJI REKLAMY

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Olimpiady i konkursy