Wolontariat

 

Akcja „Pączek dla Dawida”

 

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Lanckoronie zaprasza do zakupu pączków podczas akcji „Pączek dla Dawida”. Celem inicjatywy jest pomoc Dawidowi Grzesiakowi, który jest uczestnikiem Hufca Pracy w Lublinie, uczniem Szkoły Branżowej I stopnia w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Dawid w marcu 2021 został potrącony przez samochód. Uraz neurologiczny którego doznał, odebrał mu sprawność, kontakt z bliskimi, możliwość realizacji pasji i marzeń. Od maja przebywał w Klinice Budzik, gdzie pod okiem lekarzy i terapeutów odzyskał kontakt z innymi i 15 października opuścił klinikę. W celu odzyskania pełnej sprawności przez Dawida potrzebna jest kompleksowa i skomplikowana rehabilitacja, a w domu likwidacja barier oraz zakup drogiego sprzętu ortopedycznego. Niestety przewyższa to możliwości finansowe rodziny Dawida, dlatego liczy się każda pomoc. Aktualnie Dawid jest podopiecznym Fundacji Moc Pomocy, która organizuje zbiórkę pieniędzy niezbędnych do jego rehabilitacji i leczenia.

Pączka będzie można zakupić za 2 złote, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację i zakup sprzętu ortopedycznego. Sprzedaż będzie się odbywać  24 lutego podczas przerw w godzinach 1030 - 1045 oraz  1130-1140  obok sekretariatu.

 

 

 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej, al. Jana Pawła II 3, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
  • dummy+48 33 87 66 418

  • dummy+48 33 87 66 418

  • dummy szkola@zsken.edu.pl

© 2023 Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej

Szukaj